TROFEU FILAES 2018

Este divendres 30 i dissabte 31 de març es disputarà en Alcoi el Trofeu Filaes 2018, unes jornades d’esport i germanor, de competició i de bon humor entre filaes a tan sols unes hores del Diumenge de Glòria, el qual marcarà com sempre l’inici de la Festa al carrer.

Trofeu-Filaes-2018-600x825

La Filà Alcodians participarà en moltes i diverses modalitats, sent la més nombrosa el futbol, el totes les categories, i el raspall  la que més èxits ens ha donat darrerament. Cal destacar l’absència de la filà en la competició de básquet, on teniem una llarga tradició però que malauradament s’ha trencat en els últims anys.

En el següent enllaç (REVISTA) podeu trobar tots els horaris, grups i enfrontaments de cada modalitat. Enguany com a novetat les finals del dissabte es celebraran més prompte del que és habitual, ja que la descoberta del cartell serà el mateix Dissabte Sant, 31 de març, a boqueta nit.

PARTICIPANTS FILÀ ALCODIANS PER MODALITAT

Tennis taula: parella formada per Ricardo Pons i Juanjo Cubero

Cursa de muntanya: 9 corredors, contant a Paco Andrés, Nando Bernabeu, Rubén Bernabeu, Emilio Pérez, Jordi Tendero, Alberto Vidal, Tono Gisbert, Juan Luis Cabello i Pau Ferrer.

Futbol 7 juvenil: 15 jugadors: Marcos Rico, Pablo Miró, Pablo Blázquez, Pau Casa, Jordi Domínguez, Arnau García, Enric Yacer, Pablo Pérez, Nico Seguí, Jordi Berbegal, Nacho Gadea, José Payá, Mauro Pérez, Fernando Ribas, Sergi Sirvent.

Futbol 7 veterans: 10 jugadors: Juan Abad, Ivan Crespo, Salva Lillo, David Miralles, Alejandro Arjona, Lorenzo Pastor, David Llácer, Adolfo Seguí, Kiko Nadal, Javi Balart

Futbol 8 infantil: 9 jugadors: Joan Cabello, Victor Egea, Jordi Egea, Mauro Miró, Marc Pérez, Mauro Blázquez, Nicolás Cantó, Marc Sirvent, Unai Hilario.

Futbol Sala aleví: 9 jugadors: Joan Cabello, Victor Egea, Lucas García, Eric Hilario, Mauro Miró, Marc Pérez, Martí Pastor, Mauro Valor, Marc Blanes.

Futbol Sala sènior: 13 jugadors: Joan Reig, Mauro Seguí, Jorge García, Juanjo García, Mauro Valiente, Rubén Bernabeu, Pablo Blázquez, Miguel Hilario, Carlos Mateo, Pau Muñoz, Hugo Pastor, Jorge Serra, Sergio Vidal.

Pádel, categoría bronze: Marcos Rico + José Carmen, Mauro Seguí + Joan Reig, Pablo Miró + Oscar Sempere

Pádel, categoría plata: Israel Jover + Juan Rot, Nacho Sanjuán + Fernando Navarro

Petanca: 8 jugadors: Claudia Monllor, Paco Andrés, Jesús Colomer, Alexis Colomer, Jordi García, Juanjo García, Omar Castañer, Mauro Valiente

Raspall: Adrian Vilaplana + Jorge Verdú

Comments

comments



Els comentaris estan tancats.